כמה יפה בכפר כמא

הצ'רקסים הם מיעוט קטן בישראל והאופן שבו הם שומרים על השפה, המנהגים והזהות הוא בגדר פלא. בסיור מודרך בכפר זכיתי להכיר את הגרעין העתיק, לבקר במרכז המורשת, להתארח בביתם של אנשים ולטעום ולאכול אוכל מסורתי טעים.

לקריאה »

ברחובות שלנו

חמישה יישובים בישראל שכדאי לבקר בהם בכמה מילים ובעיקר תמונות. זהו מעין פורטרט חברתי שהכנתי לכבוד חג העצמאות ה-73 למדינה.

לקריאה »

אצל שמשון בחצר שבט אחים גם יחד

בכפר הבדואי טבאש שבשולי עמק יזרעאל, פאתי הגליל המערבי, בנוף הגבעות הירוק, מתגוררות משפחות יהודיות שלהן עסקי אירוח. באווירה של פשטות וחיבור אל הטבע תזכו לאירוח חווייתי ולאווירה מיוחדת. אפשר גם להזמין סיור בכפר.

לקריאה »

שביל הבשורה

בקטע הראשון של שביל הבשורה המתחיל בהר הקפיצה יש פריחת סתיו וחורף יפה, וכן פנורמה נפלאה על עמק יזרעאל. תצפיות ושבילי הליכה בעקבות תחנות חייו של ישו עשויים להיות דרך יפה לציין גם את תקופת החגים הנוצריים.

לקריאה »

שביל חמשת הרוחות

סוף סוף יש לי שביל. הוא סומן, הוגדר ואושר באפליקציה של מנטרי הפרפרים. בפוסט אני מספרת לראשונה על חווית הניטור, בתקווה להתמיד וליצור יומן.

לקריאה »

החבר הכי טוב של הישראלים באמסטרדם

רוצים לשוט בסירה שקטה באמסטרדם עם הרבה בירה וחברה טובה? שמעתם על הכפר היפה חיטהורן ואינכם יודעים כיצד להגיע אליו? חברת ווי אר אמסטרדם נותנים שירות למטיילים מכל העולם ובמיוחד לישראלים. ואת כל זה עושים מתוך מחשבה על שימור הקיים ושמירה על הסביבה.

לקריאה »