מערבה מכאן, עומדים צוקים

מבט במפה של נורווגיה מראה רצועת חוף ארוכה מאוד ולאורכה אלפי איים. בחרנו באיי סולונד, קבוצת האיים המערבית ביותר בנורווגיה היושבת בפתח הסוגנה פיורד, כתחנת דרך משמעותית בטיול.

להמשך קריאה »

בדרך ישנה חדשה

שנת תש"פ נפתחת עם כמה חידושים ושינויים בשמתי לב. לרוב אני מספרת על מקומות ועל אנשים אחרים. הפעם אני משתפת בדברים שקורים אצלי ובדרך שעברתי מפתיחת הבלוג ועד היום.

להמשך קריאה »

המסע סביב הפיורד

נורווגיה יפה דרמטית ומלאת הוד בכל פינה ומכל זווית. מים זולגים מההרים, נהרות, אגמים ופיורדים זרועים בין ההרים. בטיול הזוגי שלנו לנורווגיה בחרנו להקיף את הפיורד הגדול מכולם, הסוגנה פיורד, מכתה שיותר זוויות וכיוונים.

להמשך קריאה »

צפייה בדובים בטבע ברומניה

דובים חיים בכל רחבי הרי הקרפטים. רומניה השכילה לשמור על אוכלוסיית הדובים שלה. יש כמה אפשרויות לצפייה בדובים ברומניה. אחת המעניינות והמרגשות היא בטבע בסיור מודרך.

להמשך קריאה »

טיול בתחבורה ציבורית בריביירה הצרפתית

הריביירה הצרפתית היא אזור עשיר בנופים, בהיסטוריה, באמנות ובפעילויות לכל גיל. עיר הבירה שלה, ניס, היא גם יפה וגם מהווה מרכז גדול של תחבורה ציבורית לכל האזור. אין כמו לטייל בריביירה הצרפתית בלי הסטרס מפקקי התנועה ובלי לחצים של מציאת חנייה.

להמשך קריאה »

מי האיש בכיסא 61?

הוא יצר שינוי תודעתי לגבי שימוש ברכבות בתוך אירופה. הוא כותב על נסיעה ברכבות ושייט במעבורות מאז 2001, ובאתר שלו הוא מנגיש לציבור את המידע. הוא הצליח לשכנע רבים שרכבת או מעבורת הן ידידותיות יותר לסביבה ממטוס ופחות מזהמות את האוויר. הוא הצליח לשכנע שזה חשוב.

להמשך קריאה »