אורות וצללים

אף פעם לא פחדתי בלילה, או שחשבתי כך. הרבה שנים של הגנות, בניית חומות ודרכים עוקפות הסתירו ממני את מה שלא ראיתי. פוסט אישי.

להמשך קריאה »

לטייל באנגליה בתחבורה ציבורית

רבים היו בוודאי רוצים לטייל באנגליה ובאיים הבריטיים אבל חוששים מהנהיגה בצד שמאל. הפוסט הזה מוקדש באהבה לכל הפוחדים מ"הצד הלא נכון" של ההגה, ויש בו מידע שעשוי לתת רוח גבית ולהפוך את החלום לתכנית ממשית.

להמשך קריאה »

מי אתן קוקשי, שרובובו וקרקורי?

השמות המצטלצלים בצליל משעשע: קרקורי, שרובובו וקוקשי הם שמותיהן של בובות מסורתיות, שכל אחת מהן שונה מהאחרת ולכל אחת מקורות אחרים, יעוד אחר ונסיבות היווצרות שונות. ביחד הן משרטטות עוד חלקיק מהפסיפס של יפן.

להמשך קריאה »

מערבה מכאן, עומדים צוקים

מבט במפה של נורווגיה מראה רצועת חוף ארוכה מאוד ולאורכה אלפי איים. בחרנו באיי סולונד, קבוצת האיים המערבית ביותר בנורווגיה היושבת בפתח הסוגנה פיורד, כתחנת דרך משמעותית בטיול.

להמשך קריאה »

בדרך ישנה חדשה

שנת תש"פ נפתחת עם כמה חידושים ושינויים בשמתי לב. לרוב אני מספרת על מקומות ועל אנשים אחרים. הפעם אני משתפת בדברים שקורים אצלי ובדרך שעברתי מפתיחת הבלוג ועד היום.

להמשך קריאה »

המסע סביב הפיורד

נורווגיה יפה דרמטית ומלאת הוד בכל פינה ומכל זווית. מים זולגים מההרים, נהרות, אגמים ופיורדים זרועים בין ההרים. בטיול הזוגי שלנו לנורווגיה בחרנו להקיף את הפיורד הגדול מכולם, הסוגנה פיורד, מכתה שיותר זוויות וכיוונים.

להמשך קריאה »

צפייה בדובים בטבע ברומניה

דובים חיים בכל רחבי הרי הקרפטים. רומניה השכילה לשמור על אוכלוסיית הדובים שלה. יש כמה אפשרויות לצפייה בדובים ברומניה. אחת המעניינות והמרגשות היא בטבע בסיור מודרך.

להמשך קריאה »