טיול אביב באלבניה ובצפון מקדוניה

טיול אביב בדרום אלבניה ואגם אוחריד שבצפון מקדוניה משלב בין ערים עתיקות, פסגות מושלגות, מים זורמים ומרבדי פרחים. אלבניה היא ארץ מרתקת ומכניסת אורחים עם עבר סוכר והווה רגוע ומזמין..

לקריאה »

השווקים של פרובנס

השווקים בפרובנס הם חגיגה של טעמים, ריחות וצבעים. יום השוק הוא גם מפגש בין אנשים ומקום בילוי. במקומות רבים זוהי חגיגת רחוב. בפוסט תגלו היכן מתקיימים השווקים היפים ומהם ימי הפעילות הקבועים שלהם.

לקריאה »

ארטוגט – מיזם של יצירה ואמנות ברוח הקיימות

הוא היה פעם בית קולנוע ואחר כך קופת חולים מאוחדת וגם בית כנסת – בית ישן מפעם עם מרצפות טרצו, מסדרונות צרים ומבוך של חדרים. עכשיו הוא "ארטוגט" – מוזאון לאמנות ובית לקהילה ברוח הקיימות. המוזאון מלא בחפצים שנאספו מעזבונות, חפצים ופריטים שאין להם דורש או שנאספו ממחסנים, מהרחוב ואף מהזבל.

לקריאה »

פריחת הלבנדר בפרובנס

הלבנדר הוא הזהב הסגול של פרובנס. בעונת הפריחה מגיעים אנשים מקצווי תבל לראות את המראות ולחוות את העונה היפה. מתי זה קורה, איפה כדאי לבקר ומתי מתקיימים פסטיבלי הלבנדר

לקריאה »

מנצ'סטר – קבוצת כדורגל או כוורת דבורים?

מנצ'סטר אינה לונדון אך יש בה שפע של מוקדי עניין והיא צבעונית מאוד גם בהיבט האנושי.
הקרבה לשדה התעופה היא יתרון עצום המאפשר למצות את הזמן. משתלם להגיע אליה גם לחופשה בת שבוע בזכות אפשרויות היציאה הרבות ממנה, ואם אתם עכברי עיר אפילו ליותר מזה.

לקריאה »

דרום צרפת עם ילדים ונוער

איפה אפשר לעשות רפטינג? האם יש מגלשות הרים בדרום צרפת? איפה יש אתרים לילדים צעירים. הרבה מידע על טיול עם הילדים והנוער לדרום צרפת ובמיוחד לאזורי פרובנס והריביירה הצרפתית.

לקריאה »

מסלולי העץ של פורטוגל

פורטוגל מפתחת את התיירות במדינה בהתמדה. פרויקט ייחודי המתפתח לאורך נהרות, במדרונות ההרים ובשטחי ביצות הוא מסלולי גלריות העץ המאפשרים גישה אל הטבע ובו בזמן שומרים עליו.

לקריאה »

סירוס, האי של ארבע העונות

הוא הכי מרכזי אבל אינו מוכר,
אפשר לעשות בו בטן גב אבל הוא מתאים גם לחופשה בעיר,
יש לו ארבע עונות כי הוא לא רק "עוד אי" אלא גם מרכז מוניציפלי, אוניברסיטאי, רפואי ותרבותי.
ביליתי בו שלוש יממות נפלאות

לקריאה »