אצל שמשון בחצר שבט אחים גם יחד

בכפר הבדואי טבאש שבשולי עמק יזרעאל, פאתי הגליל המערבי, בנוף הגבעות הירוק, מתגוררות משפחות יהודיות שלהן עסקי אירוח. באווירה של פשטות וחיבור אל הטבע תזכו לאירוח חווייתי ולאווירה מיוחדת. אפשר גם להזמין סיור בכפר.

לקריאה »

שביל הבשורה

בקטע הראשון של שביל הבשורה המתחיל בהר הקפיצה יש פריחת סתיו וחורף יפה, וכן פנורמה נפלאה על עמק יזרעאל. תצפיות ושבילי הליכה בעקבות תחנות חייו של ישו עשויים להיות דרך יפה לציין גם את תקופת החגים הנוצריים.

לקריאה »

שביל חמשת הרוחות

סוף סוף יש לי שביל. הוא סומן, הוגדר ואושר באפליקציה של מנטרי הפרפרים. בפוסט אני מספרת לראשונה על חווית הניטור, בתקווה להתמיד וליצור יומן.

לקריאה »

החבר הכי טוב של הישראלים באמסטרדם

רוצים לשוט בסירה שקטה באמסטרדם עם הרבה בירה וחברה טובה? שמעתם על הכפר היפה חיטהורן ואינכם יודעים כיצד להגיע אליו? חברת ווי אר אמסטרדם נותנים שירות למטיילים מכל העולם ובמיוחד לישראלים. ואת כל זה עושים מתוך מחשבה על שימור הקיים ושמירה על הסביבה.

לקריאה »

חופשה בהרי ירושלים

ארבעה ימים בנוף של הרים ירוקי העד אמצע נובמבר. סתיו 2020. הימים קצרים. קורונה טיים. המוזיאונים עדיין סגורים. המסעדות סגורות. רחובות הערים קוראים לגלות אותם

לקריאה »

מי סופר את הפרפרים?

כשאנו מתאהבים יש לנו פרפרים בבטן. בטבע הם מרפרפים בכנפיהם החינניות בין פרח לפרח. בני אדם תמיד אהבו פרפרים, אך הפרפרים הם לא רק יצורים יפים. הם משמשים גם כאידיקטור למצב הטבע, ובישראל קיימת תכנית לאומית לניטור פרפרים.

לקריאה »

חדשות מיוון

יוון אינה קופאת על השמרים. יש בה מיזמי תיירות מעניינים. גם כשאיננו יכולים לטייל אפשר לקרוא עליה ולהתכונן לשנים הבאות.

לקריאה »

געגועים לעמק אאוסטה

ולחופשות הקיץ המתוקות של פעם התעוררתי מוקדם בבוקר, הצצתי במסך (איזה הרגל איום) וראיתי ש-15.08 היום. זה תאריך שתמיד מזכיר לי כמה מחופשות הקיץ שלנו

לקריאה »