איזה מן מטיילים אתם?

או למה לא כדאי לאמץ מסלול שמישהו שלח לכם בפייסבוק יש מי שאוהבת אמנות רחוב ויש מי שמעדיפה שביל בהרים. אחת נמנעת מנסיעות ארוכות, ואחת

לקריאה »

צפייה בדובים בטבע ברומניה

דובים חיים בכל רחבי הרי הקרפטים. רומניה השכילה לשמור על אוכלוסיית הדובים שלה. יש כמה אפשרויות לצפייה בדובים ברומניה. אחת המעניינות והמרגשות היא בטבע בסיור מודרך.

לקריאה »

טיול בתחבורה ציבורית בריביירה הצרפתית

הריביירה הצרפתית היא אזור עשיר בנופים, בהיסטוריה, באמנות ובפעילויות לכל גיל. עיר הבירה שלה, ניס, היא גם יפה וגם מהווה מרכז גדול של תחבורה ציבורית לכל האזור. אין כמו לטייל בריביירה הצרפתית בלי הסטרס מפקקי התנועה ובלי לחצים של מציאת חנייה.

לקריאה »

מי האיש בכיסא 61?

הוא יצר שינוי תודעתי לגבי שימוש ברכבות בתוך אירופה. הוא כותב על נסיעה ברכבות ושייט במעבורות מאז 2001, ובאתר שלו הוא מנגיש לציבור את המידע. הוא הצליח לשכנע רבים שרכבת או מעבורת הן ידידותיות יותר לסביבה ממטוס ופחות מזהמות את האוויר. הוא הצליח לשכנע שזה חשוב.

לקריאה »

על אמנות ויהדות – וילנה המתעוררת

ביקור מרוכז בווילנה הציף אינסוף נקודות עניין ונושאים מרתקים שכולם חלק מהעיר. וילנה היא מקום לחפש בו חלק מהעבר שלנו וגם לספוג אופטימיות של עיר המתנערת מימים קשים והופכת להיות עיר בירה מושכת עם שפע של מיזמים חדשים ומוזיאונים בסטנדרטים גבוהים.

לקריאה »