הולנד

הולנד היא כמו גלולת ציפרלקס. אנשים מתגלגלים באופניים. סירה שטה לאטה בתעלה. גשר נפתח כמו בציור של ון גוך. וילונות לבנים בחלונות. בתים מלבנים אדומות. גינות פורחות, ומים, מים, מים בכל מקום. הולנד נראית פסטורלית ומסורתית אך היא מדינה מודרנית, מתקדמת וליברלית. זה משהו שנראה לעיני כניגוד מוחלט, וזה בדיוק מה שמעניין. כמה עצות פרקטיות תוכלו לקרוא בתחתית העמוד הזה, ולפני כן, קיפצו על אופניים או אל סירה ובואו לטייל אתי קצת בהולנד בפוסטים שכתבתי.

הנה כמה דברים פרקטיים לתכנון טיול בהולנד

כדאי לדעת שבהולנד יש תחבורה ציבורית מעולה שבמעולות. קל ונח לטייל בה בתחבורה המקומית. הסבר על כך כתבתי בפוסט "שתי דירות, הרבה מדרגות, כרטיס אחד חכם והופעה אחת אל זמנית".

מוזמנים גם להתייעץ אתי. טיילתי כך בהולנד.

.

אז יש תחבורה טובה אבל לפעמים נח להיעזר באחרים, והזדמן לי להכיר הרבה ישראלים החיים בהולנד ומציעים שירותים נהדרים למטיילים:

רחלי לביא דגן יכולה לייעץ ולכוון אתכם ליעדים נפלאים ופחות מוכרים. היא גם תעזור לכם בתכנון הטיול או תעבור על התכנית שהכנתם.

ענבל טור שלום תכיר לכם פנים פחות מוכרות של אמסטרדם ותספר דברים מעניינים שלא ידעתם.

גיא קוטנר וליעד שניידר מחברת ווי אר אמסטרדם הם "החבר הכי טוב" של הישראלים באמסטרדם. הם יסיעו אתכם משדה התעופה, הם יציעו לכם שייט בסירה שקטה עם הרבה בירות וחברה טובה, סיור לחיטהורן ועוד. תקראו את הפוסט על "החבר הכי טוב" של הישראלים באמסטרדם.