מזכרות מהעולם

What a Wonderful World

עכשיו אפשר גם לקנות

העולם נדמה לעתים ככפר קטן שבו כולם הולכים בג'ינס. אבל מאחורי התלבושת האחידה מסתתרות מציאויות שונות. תרבות הניר או הבד ביפן, תרבות השעם בפורטוגל, אבני הענבר הצצות בכל חנות וקרן רחוב בארצות הבלטיות, מוצרי הצמר והלבד בווילנה – כל אלה מספרים לנו משהו אחר. אפשר לקרוא את העולם דרך מוזיקה, ספרות, ארכיטקטורה או אוכל. הכל מרתק. אני מביאה את הזווית של מראה הרחוב, השווקים, חלונות הראווה, החומרים, והמוצרים.

הפינה הזאת בשמתי לב נותנת מקום של כבוד לפריטים ההיסטוריים, לאסתטיקה המקומית וליוצרים של עבודות היד. ניתן לקרוא וליהנות מהמידע ומהתמונות, ואם רוצים גם לקנות זה לגמרי אפשרי. הקלקה על כפתור הרכישה תעביר אתכם אל אתר אטסי (etsy.com), והקנייה תתבצע דרכו.

אתר אטסי הוא פלטפורמה גדולה ומוכרת המחברת בין אספנים ואנשים יוצרים מרחבי העולם לבין קונים. האתר מאובטח היטב. הזמנה של מוצר דרך האתר שלי (כאן בחנות המזכרות) מזכה אותי בעמלה קטנה שעוזרת לי בתחזוקת האתר ואינה משנה את המחיר בעבורך. בתכניות שלי לחודשים הבאים להעשיר את הקיים ולהעלות מוצרים גם מישראל, מיוון, מרומניה, מהונגריה ומהולנד. בהמשך אראה לאן יובילו אותי רגליי.

למעבר אל המזכרות מארצות העולם השונות

הים הבלטי
יפן

סין

פורטוגל