אני מתכננת טיולים ליעדים האלה

בכל היעדים האלה ניתן לטייל גם בתחבורה ציבורית (וכמובן גם ברכב) ורובם מתאימים לקהלים מגוונים היות שיש בהם עושר של טבע, פעילויות מגוונות, ערים ועיירות.

.

חיבורים:

יש יעדים שניתן לחבר ביחד כמו:

פרובנס והריביירה הצרפתית

לטיול בדורדון מתבקש להוסיף כמה ימים בבורדו

טירול (אוסטריה) ודרום בוואריה (גרמניה) הם חיבור טבעי והשלמה במינכן היא טבעית ומוצלחת. לחלופין ניתן לחבר לטירול את זלצבורג ואם רוצים אז גם כמה יעדי טבע יפים שניתן להגיע אליהם בתחבורה נוחה מזלצבורג. 

מחוז איסט סאסקס באנגליה משתלב מצוין עם שהות בת כמה ימים בלונדון.

התחבורה בהולנד מאוד יעילה ונוחה. כרטיס אחד חכם מתאים לכל סוגי התחבורה בכל רחבי המדינה, ותדירות הקווים גבוהה. לכן מתאים לטייל בהולנד גם בהרכב של הורה יחיד עם ילדים או סבא-סבתא ונכדים. ניתן כמובן לשלב את הפארקים. וחשוב כאן להגיד שהולנד נהדרת לא רק לילדים. 

טיול בחבל טרנסילבניה ברומניה פחות מתאים לילדים. זה טיול מקסים המבוסס על תחבורה עם לוח זמנים מאתגר. הוא נפלא בעיני להרפתקה לבד, עם קבוצת חברות או חברים וכמובן גם לזוגות. בסיסי הטיול הם בערים ברשוב או סיביו, לעומת המטיילים ברכב שיכולים ללון גם בכפרים ובעיירות. אבל בצד ההסתייגויות שהעליתי אני רוצה לספר שפגשתי באחת הנסיעות אמא מגרמניה שטיילה עם פעוט (נראה כבן ארבע בערך), ובסיור בברשוב היו אמא וילד מארה"ב. הילד הסקרן הפך לחביב הקהל בסיור. אז נראה שגם זה אפשרי.

מתלבטים? פשוט תפנו אלי ונשוחח. מבטיחה לספר גם על הקשיים והמגבלות. ואם אתם רוצים וריאציה אחרת ממה שמוצע כאן, גם על כך אפשר לדבר.

טרנסילבניה, רומניה

ערים סקסוניות יפהפיות, כפרים פשוטים אך צבעוניים, דובים ביערות, הרי הקרפטים וגם מרחבים של שדות. מרק צ'ורבה, קבב, ממליגה ופפנש לקינוח.
להזמנה

פרובנס, צרפת

תריסי עץ צבועים ומטפס המשתרג על הקיר, שווקים צבעוניים וריחניים, כרמים ושדות, ערים ססגוניות, מונומנטים אדירים מהתקופה הרומית וטבע מלא בהפתעות
להזמנה

ריביירה צרפתית

משייט ושנורקלינג בחופים ועד לכפרים ההרריים, מהאיים ועד לערים הצבעוניות. ויש גם גנים נפלאים, פארקים ועוד. לחובבי האמנות הריביירה היא גן עדן.
להזמנה

דורדון, צרפת

כפרי אבן זהובים, שווקים תוססים, טירות, נהרות המתחתרים לרגלי מצוקים, שייט בקייק או בסירת עץ היסטורית, גנים יפים, חוות אווזים והמון עקבות שהשאיר אחריו האדם הקדמון.
להזמנה

טוסקנה, איטליה

מגדלי הפעמונים, ציורי הפרסקו ואוצרות הרנסאנס, הכפרים והערים, הנוף המתגלגל, הכרמים, החוות המוקפות בקו של ברושים, בקבוק יין ואוכל טרי ממוצרי המקום מול הנוף.
להזמנה

אגם מג'ורה ואגם אורטה, איטליה

עיירות יפהפיות בחופי האגמים, שייט לאיים, גנים מרהיבים, רכבלים ותצפיות, רכבת נוף, קפיצה למילנו, המון גלידה ומים, מים, מים...
להזמנה

עמק אאוסטה, איטליה

הרים נישאים, עמקים צרים וארוכים, כפרים עם גגות מאבן צפחה, מבצרים וטירות, הרבה פונדו, שתי שפות (איטלקית וצרפתית) ואאוסטה (העיר) אחת.
להזמנה

טירול, אוסטריה

הרים, קרחונים, מפלים, עמקים ארוכים, אגמים צלולים, שפע של פעילויות לכל גיל, עיירות יפות, אינסוף גרניום ואינסברוק אחת.
להזמנה

הולנד

בתים נאים עם גינות יפות לאורך תעלות המים, גשרים הנפתחים הצידה, למעלה ולכל הכיוונים, ערים משגעות, מוזיאונים פתוחים ותחנות רוח, טיולי אופניים בפולדרים ובין שדות.
להזמנה

סאסקס והצוקים הלבנים בדרום אנגליה

ערים ויקטוריאניות, מזח עם מעקה כחול אל עומק הים, צוקים לבנים שכמו נחתכו בסכין של עוגה וחושפים אבן גיר לבנה, שחפים והמוני אנגלים שמטיילים עם הכלב.
להזמנה

צפון אנגליה

בקרוב