המלצות של מטיילים

זוג בברצלונה וסביבתה

אחרי שנתיים ללא נסיעה לחו"ל, לקראת סוף 2021, הרגשנו שהגיע הזמן. פנינו לזיוה רענן וביקשנו טיפים לטיול בברצלונה וסביבתה.זיוה פרסה מפה ועברה אתנו על אתרי טיול באזור, כולל פירוט דקדקני והמלצה על אתרים שניתן להגיע אליהם מהעיר.

זיוה עזרה לנו גם בנושאי בריאות, דרישות הצהרות וטפסים של משרד הבריאות בישראל ובספרד, תוך ירידה לפרטים.

חזרנו מהטיול מלאי חוויות. ממליצים בחום.

מירי ודורון פיכמן

נובמבר 2021

זוג בפורטוגל, בדגש על תרבות וטבע

הערב אנו נפרדים מליסבון המהממת וחוזרים מחר ארצה.

זיוה, תודה רבה.

עשית עבודה מעולה, בטוב טעם, בהמון מחשבה, בשיקול דעת עדין, רגיש ונבון. אין מילים. עשית לנו את הטיול.

צפריר ורבקה קופרמן,

נובמבר 2021

זוג באוסטריה בתחבורה ציבורית – אדרנלין וטבע

זיוה,
תודה על הטיול המקסים שהכנת לנו. היה מדהים. עשית עבודה מצוינת בהבאת מקומות יפים עם אופציות להחלפה, כתוב ברור ומונגש. נתת לנו את כל העזרים כדי לטייל על הצד היותר טוב, לא התבלבלנו לרגע והכל עבד כמו בתכנית. וכמובן הזמינות קודם עם הסבלנות לשמוע להסביר לבדוק עוד ממש תודה ענקית בקרוב נזמין שוב את שירותייך 
שנה טובה ומבורכת,
שמחה
יולי 2021

ירח דבש באיטליה

היי זיוה,
נתחיל בלהודות לך על העזרה בתכנון ירח הדבש שלנו באיטליה הקסומה! בניסיונות רבים ומתסכלים לבנות מסלול בכוחות עצמנו, מצאנו אותך. תודה על יכולת ההקשבה שלך והסקרנות שלך לגבי הצרכים והרצונות שלנו, הייעוץ הסבלני וההתלהבות שהרגשנו ממך, שנתנה לנו את התחושה שאת רוצה שזה יהיה מוצלח ומושלם, בדיוק כפי שאנחנו רצינו. המקומות והאתרים שהמלצת עליהם היו מושלמים לתקופה בה טסנו. מחכים בקוצר רוח לתכנן איתך את הטיול הבא שלנו.
באהבה,
ענת ואדם. 

דצמבר 2019

טיול של משפחה רב דורית בפרובנס

תודה גדולה על העזרה בתכנון הטיול שלנו לפרובנס. נסענו משפחה גדולה בה מבוגרים וילדים בגילאים וצרכים שונים ומגוונים. הגעתי אלייך עם משימה לא פשוטה לסייע לי לבנות תכנית שתתן מענה לצרכים השונים ותאפשר לכולם לחוות וליהנות מחבל הארץ היפה הזה. ואת, במיומנות, רגישות לצרכים, ניסיון וידע רחב עזרת לי לבנות תכנית מגוונת ומודולרית שתתאים אפילו לתנאי מזג אוויר שונים . תודה על סיוע מעל ומעבר, על תכנית מסודרת לעילא ששלחת לנו במייל, עם מראי מקום לאטרקציות השונות ועד רמה של שעות פתיחה ואתרים באינטרנט. בעזרתך נבנה ויושם טיול מוצלח ומהנה לכל בני המשפחה.

נעמה הירש,

נובמבר 2019

חברות בעמק אאוסטה (איטליה) בתחבורה ציבורית

זיוה שלום,
חזרנו לפני כמה ימים טעונות בהרבה חוויות והנאה. בלי עזרתך בתכנון הטיול (המסלולים, לוחות הזמנים, החלופות למקרה שיהיה צורך) עד לפרט האחרון, קטן כגדול, כנראה שלא היינו מגיעות בקלות ובלי להסתבך לכל המקומות עליהם המלצת לנו.
לתכנן את הטיול בתאריכים שהיו אילוץ מבחינתנו, היה מבצע לא פשוט וכל הכבוד לך על ההקשבה, הסבלנות והעמידה באתגר. נשמח לעזרתך גם בטיול הבא. המון תודות ושנה טובה.

חגית פרידמן,

ספטמבר 2019

רוצים שאעזור גם לכם בהגשמת הטיול שלכם?

אפשר לקרוא עוד

או פשוט לפנות, ונדבר

052-374-1683

ziva.samtilev@gmail.com