המלצות של מטיילים

זוג ברכב בפרובנס

רציתי לומר לך תודה על התכנית שהכנת עבורנו, שאפשרה לנו לחוות רגעים, מקומות, צבעים, טעמים, נופים מופלאים וחלומיים.

הפכת את הטיול שלנו לקסום יותר, רגוע יותר ומוחזק. ובתןך המסגרת שבנית עבורנו יכולנו להתגמש ולדייק ברגע האמת עוד יותר מה נכון לנו. 

אז תודה רבה על הכול. טיול קסום שכזה השאיר אצלנו טעם של עוד.

מיכל ושלומי

יוני 2023

אחים.ות, בן זוג ואמא בפרובנס

אני רוצה להודות לך גם בשמם של אמי, אחי ובעלי על מסלול נהדר שבנית לנו בפרובנס היפה. הכל האיר לנו פנים. 

אפילו הגשם הקל מאוד שפקד אותנו בסה"כ שעה במשך יומיים. בשאר הימים והזמן מזג האוויר היה נפלא. בנראות והטעמים נפלאים.

ההמלצות שלך והירידה לפרטים עשו לנו חיים קלים, נוחים וטובים.

סמדר

יוני 2023

זוג ברכב בצפון איטליה

חזרנו מהטיול לצפון איטליה ופשוט היה מדהים. רציתי שוב להודות לך על הארגון של הטיול. עשינו שינויים קטנים בגלל מזג אוויר או חוסר זמן אבל בגדול די נצמדנו לטיול כפי שאת בנית לנו. האזור מדהים וההנאה היתה גדולה.

שוב תודה

אווה

אפריל 2023

טיול רכבות בחורף באוסטריה

חזרנו לפני כשבוע מטיול של שנים עשר יום באוסטריה. מלכתחילה רצינו לשלב בטיול שלנו גם מסעות ברכבת בין ערים שונות. לא היה לנו שמץ של מושג איך להתחיל, במה להתחיל וכיצד לבנות מסלול שכזה, לאלו אזורים כדאי לנו לנסוע ועוד ועוד. היו לנו המון שאלות.

פניתי לזיוה רענן כי ראיתי באתר שלה רעיונות לטיולים עם תחבורה ציבורית באוסטריה. הרגשתי שעם זיוה אוכל להתייעץ בנושא רכבות באוסטריה, מישהי שבקיאה בנושא.

זיוה הקשיבה לבקשותנו. היתה לנו פגישת זום שבמהלכה זיוה הסבירה לנו על אפליקציה שדרכה ניתן להזמין מקומות ברכבות. היא הציגה לפנינו רעיונות שהיו לה למסלולי נסיעה ברכבות נופיות, הגעה לערים שונות וכו'. על כל שאלה שהיתה לנו היא ענתה באדיבות רבה ובסובלנות. עצותיה ורעיונותיה עזרו לנו מאוד בתכנון הטיול. 

תודה לך, זיוה, על העזרה הרבה, על הכוונתך ועל רעיונותייך שתאמו את בקשותנו. היית לנו לעזר רב ואנו מודים לך מאוד.

רחלי צרפתי

ינואר 2023

רוצים שאעזור גם לכם בהגשמת הטיול שלכם?

אפשר לקרוא כאן עוד

או פשוט לפנות, ונדבר

052-374-1683

ziva.samtilev@gmail.com

 

טיול משפחה בנורווגיה

היה מדהים ממש. אין ספק שההחלטה להסתייע בך היתה נכונה מאוד, והאמת שאת זה ידעתי עוד לפני הטיסה. המסלול היה מתוכנן ממש יפה, מצד אחד מאוד מדויק ומצד שני עם המון גמישות, וזה איפשר לנו באמת להשתהות או לעשות את הבחירות שמתאימות לנו בהתאם לתנאים בשטח (מזג אוויר, מצב רוח, לוחות זמנים שהשתנו וכו').

יעל ורוני,

אוגוסט 2022

טיול של משפחה רב דורית בצפון איטליה

אנחנו אתגרנו את זיוה עם טיול מודולרי רב גילי עם הרכב משתנה.

זיוה תכננה לנו טיול לשבועיים לצפון איטליה ויצרה לנו מסלול רב גוני שנתן לנו טעימה מכל הטוב שיש לצפון איטליה להציע. קיבלנו תוכנית מפורטת ומדוקדקת שכללה הנחיות פרקטיות שלא יסולאו בפז, מידע היסטורי תמציתי וחלופות שעונות על כל מיני מצבים אפשריים.

ניכרה בתכנון המחשבה על כל פרט, וההבנה העמוקה בבניית טיול ובהתאמתו לצרכים.

זיוה עשתה עבודה מעולה ובסבלנות אין קץ והייתה זמינה לנו ברגעי אמת, כשהמציאות דרשה מאיתנו להתגמש.

אנו ממליצים בחום לבנות איתה יחד טיול שיגשים לכם חלום בדיוק כפי שהיא הגשימה לנו.

משפחת גרינוולד,

יולי 2022

זוג בפורטוגל, בדגש על תרבות וטבע

הערב אנו נפרדים מליסבון המהממת וחוזרים מחר ארצה.

זיוה, תודה רבה.

עשית עבודה מעולה, בטוב טעם, בהמון מחשבה, בשיקול דעת עדין, רגיש ונבון. אין מילים. עשית לנו את הטיול.

צפריר ורבקה קופרמן,

נובמבר 2021

זוג באוסטריה בתחבורה ציבורית – אדרנלין וטבע

זיוה,
תודה על הטיול המקסים שהכנת לנו. היה מדהים. עשית עבודה מצוינת בהבאת מקומות יפים עם אופציות להחלפה, כתוב ברור ומונגש. נתת לנו את כל העזרים כדי לטייל על הצד היותר טוב, לא התבלבלנו לרגע והכל עבד כמו בתכנית. וכמובן הזמינות קודם עם הסבלנות לשמוע להסביר לבדוק עוד ממש תודה ענקית בקרוב נזמין שוב את שירותייך 
שנה טובה ומבורכת,
שמחה
יולי 2021

ירח דבש באיטליה

היי זיוה,
נתחיל בלהודות לך על העזרה בתכנון ירח הדבש שלנו באיטליה הקסומה! בניסיונות רבים ומתסכלים לבנות מסלול בכוחות עצמנו, מצאנו אותך. תודה על יכולת ההקשבה שלך והסקרנות שלך לגבי הצרכים והרצונות שלנו, הייעוץ הסבלני וההתלהבות שהרגשנו ממך, שנתנה לנו את התחושה שאת רוצה שזה יהיה מוצלח ומושלם, בדיוק כפי שאנחנו רצינו. המקומות והאתרים שהמלצת עליהם היו מושלמים לתקופה בה טסנו. מחכים בקוצר רוח לתכנן איתך את הטיול הבא שלנו.
באהבה,
ענת ואדם. 

דצמבר 2019

טיול של משפחה רב דורית בפרובנס

תודה גדולה על העזרה בתכנון הטיול שלנו לפרובנס. נסענו משפחה גדולה בה מבוגרים וילדים בגילאים וצרכים שונים ומגוונים. הגעתי אלייך עם משימה לא פשוטה לסייע לי לבנות תכנית שתתן מענה לצרכים השונים ותאפשר לכולם לחוות וליהנות מחבל הארץ היפה הזה. ואת, במיומנות, רגישות לצרכים, ניסיון וידע רחב עזרת לי לבנות תכנית מגוונת ומודולרית שתתאים אפילו לתנאי מזג אוויר שונים . תודה על סיוע מעל ומעבר, על תכנית מסודרת לעילא ששלחת לנו במייל, עם מראי מקום לאטרקציות השונות ועד רמה של שעות פתיחה ואתרים באינטרנט. בעזרתך נבנה ויושם טיול מוצלח ומהנה לכל בני המשפחה.

נעמה הירש,

נובמבר 2019

זוג בברצלונה וסביבתה

אחרי שנתיים ללא נסיעה לחו"ל, לקראת סוף 2021, הרגשנו שהגיע הזמן. פנינו לזיוה רענן וביקשנו טיפים לטיול בברצלונה וסביבתה.זיוה פרסה מפה ועברה אתנו על אתרי טיול באזור, כולל פירוט דקדקני והמלצה על אתרים שניתן להגיע אליהם מהעיר.

זיוה עזרה לנו גם בנושאי בריאות, דרישות הצהרות וטפסים של משרד הבריאות בישראל ובספרד, תוך ירידה לפרטים.

חזרנו מהטיול מלאי חוויות. ממליצים בחום.

מירי ודורון פיכמן

נובמבר 2021

חברות בעמק אאוסטה (איטליה) בתחבורה ציבורית

זיוה שלום,
חזרנו לפני כמה ימים טעונות בהרבה חוויות והנאה. בלי עזרתך בתכנון הטיול (המסלולים, לוחות הזמנים, החלופות למקרה שיהיה צורך) עד לפרט האחרון, קטן כגדול, כנראה שלא היינו מגיעות בקלות ובלי להסתבך לכל המקומות עליהם המלצת לנו.
לתכנן את הטיול בתאריכים שהיו אילוץ מבחינתנו, היה מבצע לא פשוט וכל הכבוד לך על ההקשבה, הסבלנות והעמידה באתגר. נשמח לעזרתך גם בטיול הבא. המון תודות ושנה טובה.

חגית פרידמן,

ספטמבר 2019