חוברות וניר אוריגמי מיפן

חוברות וניר אוריגמי מיפן ביפן יש תרבות ניר מופלאה. הניירות היפים מאפשרים ליצור קיפולי ניר ועבודות סקראפ (עיטור אלבומים, כרטיסי ברכה, מעטפות, ארחזות, יומנים ועוד).
כל סוגי ניר האוריגמי הם דקים במעט מניר רגיל שאנו מכירים, מה שמאפשר לקפל אותם בקלות. בין סוגי הניר השונים אזכיר כאן רק את ה-Uzen הנקרא גם Chyogami המודפס בעבודת יד. בעבר השתמשו בטכניקת הדפס העץ, וכיום משתמשים לרוב בשיטת הדפס המשי. הניר הזה כמובן יקר יותר, אבל ניתן למצוא עיצובי יוזן מרהיבים. אני יכולה להעיד שקניתי ביפן את ניר האוריגמי הפשוט (עוד לא הכרתי אז את הסוגים השונים וחיפשתי את הזול) ואני מקפלת ממנו עגורים נהדרים. הניר מתקפל בקלות והעגורים צבעוניים ויפים. גם הניר שבתמונה הוא ככל הנראה מהסוג הפשוט.
הספק שבחרתי לכאן - OrigamiLandSupplies - נמצא ב-Yamanashi, מצפון להר פוג'י. בחרתי בו מבין ספקים רבים היות שיש לו מבחר גדול מאוד של נירות יפים במחיר טוב ובמידות נוחות לקיפול. בינהם יש גם יוזן-שיוגמי אבל רוב הניירות הם מהסוג הפשוט. שימו לב שמחיר כל האריזות אחיד אך מספר הניירות שהן מכילות שונה. היות שיש דמי משלוח כדאי להזמין יותר מפריט אחד.

15.39 שח

לרכישה

Comments

comments