תכנון טיולים בדגש על טיולים בתחבורה ציבורית

0523741683

ziva.samtilev@gmail.com

הי, שמי זיוה רענן 🙂

אני מתכננת טיולים באירופה, והכיף הגדול שלי הוא לתכנן בעבור אנשים שרוצים ליהנות מטיול מגוון בעיר וגם במרחב הפתוח, ולעשות זאת בתחבורה ציבורית.

 

לקריאה נוספת על טיולים בתחבורה ציבורית - הקליקו על התמונה

אני אמא לשלוש בנות שכבר גדלו. בשנים האחרונות מצאתי את עצמי מטיילת בהרכבים שונים וגם לבד. גדלתי במשפחה שהולכת בדרכים ולמרות שאני לא טיפוס של טרקים, באיזשהו מקום החיבור הזה למרחב הפתוח נשאר בי חי. ולכן, כשטיילתי לראשונה עם אחת הבנות שלי, הגענו גם אל הטבע וטיילנו בין כפרים למרות שוויתרתי על הרכב השכור. כשטיול ועוד טיול החלו להצטבר הבנתי שזה לא מובן מאליו ושאנשים רבים אינם יודעים היכן מתאים לטייל כך, איך אפשר להגיע אל דרכי הנוף ואל הכפרים העתיקים, איך להפוך את הקושי ליתרון ואיך להוזיל את העלויות.

כבלוגרית של טיולים (ועל כך תקראו בהמשך של העמוד הזה) אני מחוברת לעולם הטיולים, לקולגות ולאנשי מקצוע. אני נמצאת בתוך העולם הזה יום יום והידע ממשיך להיות חי לאורך השנים. אני יכולה לקצר לכם תהליכים, למנוע טעויות לחסוך הרבה זמן של בירורים ועבודת נמלים.

  • אם אתם מטיילים לבד
  • אם אתם הורים יחידנים שרוצים לטייל עם הילדים אבל חוששים לשכור רכב
  • אם אתם זוג בגיל הזהב ומעדיפים לוותר על הנהיגה אבל עדיין רוצים לטייל באופן עצמאי
  • אם אתם רוצים לטייל במדינות שבהם נוהגים בצד שמאל וחוששים מכך
  • אם אתם צעירים שהשכרת הרכב היא בשבילכם עניין יקר
  • אם אתם אוהבים להסתכל בזמן הנסיעה על הנוף מתוך שחרור מהאחריות על הנהיגה
  • ואם אתם פשוט אוהדים את דרך הטיול הזאת, כי לטייל בתחבורה מקומית זו חוויה ייחודית ולא רק בררת מחדל

אם מצאתם את עצמכם כאן בין המילים – יש לי מה להציע לכם

שמתי לב ואני

שמתי לב, הבלוג, הוא הבית שלי בשנים האחרונות. יום אחד זה קרה. הבלוגינג התלבש עלי כמו כפפה ליד, התאהבתי במבט ראשון ולא הבנתי איך יכולתי לחיות לפני כן בלי הבלוג. זה קרה עוד הרבה לפני שהתחלתי לעסוק בתכנון טיולים ובייעוץ, ולכן שמתי לב הוא העוגן והמקום לחזור אליו מכל טיול, המקום לחלוק באמצעותו מידע, סיפורים וחוויות. 

אני מרבה לכתוב על התרבות המקומית, אם זה מבנה שהשתמר, מנהגים, פסטיבל מקומי או שפת דיבור ייחודית. חשוב לי לראות את מה שטיפה מעבר לחזיתות הבתים היפות בכיכר העיר.

אני כותבת על אמנות בכל צורותיה מהיצירה של בעל המלאכה או אמן הרחוב ועד לאמנות הממוסדת.

לפעמים אני כותבת על נושאים הקשורים בסביבה ובתיירות אקולוגית, וזו אחת הסיבות שבזכותן התחברתי לרעיון של טיול בתחבורה ציבורית. למעשה, המדור של טיולים בתחבורה ציבורית הוא הצעיר ביותר בבלוג, אבל הוא ילך ויגדל ויתמלא בתוכן, בטיפים וברעיונות.

אז זה שמתי לב וזאת אני. נעים לי מאוד שאת ואתה כאן. אני מזמינה אותך לצלול במה שמעניין אותך, ומזמינה שוב גם לפנות אלי במקרה שהצרכים והרצונות שלך נפגשים עם הידע שלי.

מצרפת פוסט שמרחיב קצת על הבחירה שלי בטיולים בתחבורה ציבורית.

למה לטייל בתחבורה ציבורית